PrisijungtiRegistruotisrodiklis
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Pagrindinis puslapis Pagrindinis puslapis Pagrindinis puslapis Pagrindinis puslapis
  Užsukai čia pirmą kartą?
  Registruokis DABAR!
  Pradėti registraciją
  Sexland.lt - nemokamos N-30 pažintys suaugusiems - moterims, porelėms ir vyrams.
Skelbimai, laisvalaikis, flirtas, susitikimai ir naujos pažintys laukia Jūsų! Registruokite anketą ir rasite bendraminčius!
 
  Sexland.lt
Tik aktyvios anketos!
Išsami anketų info!
Nariai nuo 30 metų!
Paieškos grupės!
Diskusijų forumas!
Video pokalbiai!
Pažinčių skelbimai!
 
Untitled 3

Dažniausiai užduodami klausimai apie Sexland. ATSAKYMAI.


Sexland
Admin Kontaktai
sexland.info@gmail.com

©
2009-2015 Sexland.lt
- Registracijos sąlygos

Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).
__________________________________________________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________________________ DĖMESIO! Jūs registruojatės tinklapyje skirtame tik suaugusiems! Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad esate pilnametis ir tinklapyje esanti seksualinio pobūdžio informacija Jums priimtina. Registruodamiesi Jūs sutinkate gauti tinklapio naujienas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu. Savo nario anketą galite pašalinti tik susisiekę su tinklapio administratorium. Būdami šio tinklapio registruotu nariu prisiimate atsakomybę už Jūsų talpinamą tekstinę bei vaizdinę informaciją. Jei nesutinkate su registracijos sąlygomis - nedelsiant palikite šį tinklapį! __________________________________________________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________________________ UZMANĪBU! Jūs reģistrēties vietnē ir tikai pieaugušajiem! Reģistrējoties Jūs apliecināt, ka esat pieaugušo vietu un tās seksuāla rakstura informāciju, kas jums. Reģistrējoties, Jūs piekrītat saņemt vietnes atjauninājumiem pa e-pastu saņemsiet. Viņu loceklis profils var noņemt tikai sazinoties ar vietnes administratorium. Kā reģistrēts lietotājs šajā vietnē, ir atbildīgi par jūsu laiž tekstuālu un vizuālu informāciju. Ja jūs nepiekrītat reģistrācijas nosacījumi - atstāt šo lapu tūlīt!